Show menu button
baner - obraz

Pierwiastek żeński - głosy żeńskie

Anita

aktorka teatralna (Teatr Korez w Katowicach) i wokalistka we własnym projekcie muzycznym Pilár. Na co dzień zajmuje się również reklamą radiową i telewizyjną, dubbingiem, filmami dokumentalnymi. Swojego głosu użycza w filmach kanału Wedding TV oraz ESPN. Można ją usłyszeć w kilku książkach audio. Intymna i bardzo kobieca barwa głosu - drapieżna i romantyczna, dynamiczna i sentymentalna.


Dostępność: 5

Beata

Jola

aktorka obdarzona delikatnym, dziewczęcym i pełnym uroku głosem; duże umiejętności interpretacyjne; nadzwyczajna w dubbingu (między innymi kolekcja DVD Słodkie, słodkie czary - postać Chocoli, emitowany na kanale KidsCo serial animowany Przygody Timmy’ego – postać Wandy) Jolę możemy usłyszeć między innymi na kanale History Channel; śpiewa.


Dostępność: 4

Magda

aktorka, związana z Teatrem Powszechnym w mieście Łodzi; głos pełen naturalnej gracji, o jasnej, niepokojąco przyjemnie intrygującej barwie. Na pierwszy rzut „ucha” Magda brzmi bardzo dziewczęco, jednak to tylko pozór… Niezmierzony potencjał tkwiący w osobowości tej utalentowanej artystki daje olbrzymie możliwości intonacyjne i interpretacyjne: od króciuteńkiej scenki reklamowej po dzieła beletrystyki. Od dobrych kilku lat Magda nieprzerwanie kreuje postaci w animacjach dziecięcych, czyta książki audio; nagrała setki reklam.


Dostępność: 5

Ola

Zanim zdecydowała się objawić światu jako fantastyczna lektorka, swoje szlify zdobywała pracując jako prezenterka wrocławskiego Radia Eska. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy ze słowem przyniosło znakomity efekt. Wiarygodna, wszechstronna intonacyjnie, a przy tym konkretna i gotowa na wszystko.


Dostępność: 5

Olga

Lektorka radiowo-telewizyjna, wokalistka z wieloletnim doświadczeniem. Charakterystyczna niska, zmysłowa, ciepła, a gdy trzeba ostra i dźwięczna barwa. Zaczynała od dubbingu jako nastolatka; sprawdza się doskonale w scenkach.


Współpracuje także z TVP1, TVP2, TVP KULTURA, TVP HISTORIA, TVN jako v/o filmów dokumentalnych i reportaży. Słyszymy ją każdego dnia w reklamach radiowych i telewizyjnych największych marek, w reportażach, dokumentach, multimediach, szkoleniach, dubbingu, a także w wokalizach.


Dostępność: 4

Ula

aktorka; czyta od 8 lat; wszechstronne możliwości głosowe, barwa ciepła, miękka, dynamiczna; potrafi oczarować i łatwo zapisuje się w wyobraźni i pamięci słuchacza; voice-over z prawdziwego zdarzenia!


Dostępność: 5