Głos ludzki należy do tych instrumentów, których rejestracja dźwiękowawymaga autentycznej i niepowierzchownej ich znajomości, wrażliwości na moc i barwę utalentowanego artysty, kunsztownej organizacji pracy z wybitnym mówcą czy wokalistą.

Naturalnie tylko taka współpraca z ludźmi sztuki słowa i sztuki wokalnej daje efekty, które szczęśliwie wymykają się definicji nieosiągalności.

Nasi „zaklinacze dźwięków mówionych i śpiewanych” obdarzeni są wszechstronnymi zdolnościami; nie tylko intuicją i pomysłowością, ale i – czego nie mogłoby zabraknąć – głęboką wyobraźnią i polotem. Stąd już krótka droga do trafnej interpretacji.

To ludzie, dla których pasją jest przenoszenie słów zapisanych na zwykłej kartce papieru w melodyjne obszary nowych, soczystych znaczeń, czarownych brzmień; radością jest dla nich kreowanie wyjątkowych i niezapomnianych obrazów w wyobraźni odbiorcy.

Z myślą o Państwu przygotowaliśmy bank głosów, zapraszamy do zapoznania się z nim.

UWAGA! Nie przyjmujemy ofert od osób, które chcą czytać, lecz nie posiadają doświadczenia; nie przyjmujemy żadnych ofert od lektorów stricte reklamowych.