Show menu button
baner - obraz

Pierwiastek męski - głosy męskie

Arek

aktor; tajemniczy, przyciągający w fenomenalny sposób uwagę głos, który z łatwością, wiarygodnie i z właściwą intencją przekaże każdą informację zawartą w tekście.


Dostępność: 5

Adam

to nie tylko lektor, ale też producent i muzyk sesyjny z kilkunastoletnim stażem. Pracę w radiu rozpoczął 15 lat temu jako reporter Radia PULS Gliwice. Był prezenterem radia PARK FM.


 Dostępność: 5

Artur

radiowiec; lektor z czternastoletnim doświadczeniem. Jego głos można usłyszeć w takich stacjach telewizyjnych jak TVP, TVN Style, VH1 oraz rozgłośniach radiowych: Radio PIN, Trójce, Radio Eska, Radio Złote Przeboje, Roxy FM, Eska Rock, Radio ZET, RMF FM, RMF Classic. Artur świetnie sobie radzi zarówno w prostych afiszach, jak i w scenkach; niestraszne są mu wszelkie formy multimedialne, listy dialogowe, dubbing (z jego udziałem powstały gry komputerowe, między innymi: RODZINKA ROBINSONÓW czy WORLD IN CONFLICT). Elastyczny, dynamiczny, sumienny!


 Dostępność: 5

Bogdan

aktora gnieźnieńskiego teatru im. Aleksandra Fredry możemy coraz częściej usłyszeć w produkcjach radiowych i telewizyjnych w całym kraju. Od ponad 10 lat z dużym sukcesem zajmuje się tym zawodowo. Wszechstronny interpretacyjnie, pełen energii ciekawy męski głos. Polecamy!


 Dostępność: 5

Czarek

Od 8 lat pracuje zawodowo jako lektor. Użycza głosu do spotów reklamowych, jingli radiowych, promosów, komunikatów IVR, czyta filmy. Głos łagodny w narracji, pełen życia i werwy w reklamie, dynamiczny, męski, tajemniczy i dystyngowany.

Daniel

tego głosu nie trzeba reklamować! Był głosem radiowej Trójki, a od kilkunastu lat jest głosem RMF FM, nieprawdopodobnie szerokie możliwości, ogromna charyzma, istny kameleon głosowy; potrafi naśladować postaci, jakie tylko nam się wymarzą; głos idealnie nadający się do reklam, ale nie tylko. Ostrzegamy! Mieszanka wybuchowa.


 Dostępność: 5

Dariusz

aktor, lektor; specjalizuje się w udźwiękawianiu prezentacji komputerowych, filmów dokumentalnych i fabularnych. Darka usłyszymy w wielu kanałach telewizyjnych, między innymi Discovery, Travel, Animal Planet, Fox, TCM. Nagrywa również reklamy telewizyjne i radiowe (m.in. dla PKO, Telekomunikacji Polskiej, Orange, Warki, Pedros, BPS). Ten silny, nade wszystko wiarygodny i elastyczny głos może pracować także dla Ciebie…


 Dostępność: 5

Dariusz_2

Aktor teatralny i filmowy z ogromnym doświadczeniem w dubbingu, nagraniach reklamowych i lektorskich. Użyczał głosu w kilku audiobookach (m.in. seria o Komisarzu Montalbano i Komisarzu Brunettim, „Opowieści Pielgrzyma", „Wyznania Egzorcysty” itd.), współpracuje z Teatrem Polskiego Radia.


 Dostępność: 4

Grzegorz

lektor z 30-letnim doświadczeniem. Jego dystyngowany i elegancki tembr głosu doskonale sprawdza się w narracjach i książkach czytanych. Ma na swoim koncie wiele znaczących produkcji filmowych i reklam. Podchodzi do pracy z wielką pasją. Czyta z lekkością, niespotykaną naturalnością i wdziękiem.


 Dostępność: 4

Jarek

Doświadczony lektor od wielu lat współpracujący ze studiami nagrań. Cechują go lekkość, świeżość i elastyczność czytania, bez cienia rutyny czy maniery. Ogromna wyobraźnia i swobodna zabawa głosem stały się atutami zarówno w reklamach, jak i w dłuższych formach narracyjnych, audiobookach czy dubbingu; czyta filmy dla Discovery World i Discovery Science. Nie ma produkcji, z którą chętnie by się nie zmierzył.

Karol

lektor, prezenter; od kilku lat na stałe związany z radiem. Ceni sobie indywidualność i kreatywność, a w każdą produkcję wkłada całe serce. Świeży i świetny wokal. Wiernie oddaje powierzone role, dobrze sprawuje się zarówno w interakcji, jak i najprostszych spotach. Niesamowita fantazja.


 Dostępność: 5

Krzysztof

aktor teatralny i filmowy; lektor; absolwent słynnej szkoły lektorskiej Andrzeja Wiernika (legendarnego, pierwszego głosu RMF FM). Od 20 lat współpracownik studia nagraniowego RMF FM, w którym nagrał tysiące reklam, promosów i jingli programowych. Właściciel jednego z bardziej wymodelowanych i znanych głosów o niskim, wyrazistym i przejmującym tembrze. Zawsze trafiona intonacja, wzorowa dykcja, wspaniałe zdolności interpretacyjne.


 Dostępność: 5

Łukasz_1

lektor od kilkunastu lat pracujący w zawodzie. Ma za sobą lata pracy w radiu, dziś współpracuje z wieloma studiami nagrań, rozgłośniami radiowymi i telewizyjnymi. Możemy go usłyszeć w RMF FM, Radiu Zet, Radiu Eska, Radiu Wawa, Antyradiu, Radiu Złote Przeboje, Radiu PiN, w radiowej Trójce, Radiu BIS, Radiu Plus, w stacjach telewizyjnych MTV, VIVA, 4fun.tv, Planete, TVN Turbo, TV4, Polsat, TVP i TVN. Nie boi się łamać konwencji, lubi wyzwania, zlecenia nietypowe, nigdy nie zawodzi. Dysponuje głosem młodym, niesztampowym, lekkim, ciekawym w brzmieniu, charakterystycznym. Przekonaj się sam…


 Dostępność: 5

Łukasz_2

„Głosuje” w reklamie, filmie, prezentacjach multimedialnych. Wszystko co nagrywa, robi z prawdziwą pasją i entuzjazmem; to istota i sens jego pracy. Jest perfekcjonistą wiecznie dążącym do doskonałości, a także nieustającym kontestatorem zastanej rzeczywistości; wciąż z przejęciem słucha swoich kolegów po fachu i chętnie uczy się nowych rzeczy. W obsłudze szybki i bezawaryjny. Wyróżnia go świetny głos: niski, głęboki, męski. Słyszymy wyraźnie, że słowa są wypowiadane, interpretowane, a nie zwyczajnie przeczytane. Łukasz słowem zaklina, czaruje i uwodzi.


 Dostępność: 5

Marek_1

aktor, absolwent krakowskiej szkoły teatralnej. Od ponad dziesięciu lat użycza swojego głosu w reklamach radiowych, telewizyjnych, multimediach, szkoleniach; czyta książki audio. Pracuje dla RMF FM, RMF MAXXX, RMF CLASSIC, Trójki, Radia ESKA, Radia WAWA; związany jest z licznymi rozgłośniami regionalnymi. Marek jest właścicielem głosu, którego słuchać można godzinami. Aktorska elastyczność pozwala mu wcielać się w każdą postać.


 Dostępność: 5

Marek_2

Jako lektor pracuje z mikrofonem już prawie 10 lat i dzięki temu nabył wszechstronne umiejętności. Cechuje go ciekawa, świeża, młoda i ciepła barwa głosu. Doskonale spisuje się we wszelkiego rodzaju produkcjach.

Marek_3

Jeden z najbardziej znanych głosów w Polsce i najszybciej czytający lektor. Głos znany z „Teleexpresu”, filmów dokumentalnych, wielu programów telewizyjnych i z radia. Niska, ciepła barwa. Sposób interpretacji oraz charakterystyczny głos przyciągają uwagę również przy dłuższych filmach i programach. Jako lektor pracuje od siedemnastu lat. Stała karta mikrofonowa.

Mariusz_1

aktor; cechuje go wysoka kreatywność i elastyczność; długoletnie doświadczenie w dubbingu; rozliczna i do dziś utrzymywana, ponad dziesięcioletnia współpraca ze stacjami telewizyjnymi, między innymi: Canal+, Polsat2, TV4, Puls, TCM, Domo, Comedy Central; filmy fabularne i dokumentalne; reżyseruje i gra w słuchowiskach; ze swobodą porusza się w formach literackich i reklamowych.


 Dostępność: 4

Mariusz_2

z mikrofonem jest na co dzień od ponad 15 lat. Przez sześć lat pracował w radiu jako prowadzący poranną audycję, później zdobywał szlify jako lektor radiowo-telewizyjny i konferansjer. Poza spotami reklamowymi, m.in. dla Radia Eska, Radia Zet, Radia Plus, Radia PiN, Radia Merkury i Radia Józef, polskojęzycznych rozgłośni w Londynie i Chicago dla kanałów telewizyjnych TVP 1 i 2, TVN, Polsat, TVN 24, TVN Biznes czyta w TVP filmy przyrodnicze, promocyjne, filmy o zabytkach i kulturze regionów. Jego styl cechuje wdzięk i lekkość; dąży do perfekcji nie zapominając o fantazji i polocie.


 Dostępność: 5

Mateusz

ten głos kojarzy się z wielkimi pieniędzmi:) W studiu Lotto ogłasza liczby, które są warte miliony. Od kilkunastu lat w mediach. Prezenter, dziennikarz i lektor. M.in. głos Lotto i banku Alior Sync.


 Dostępność: 4

Mikołaj

aktor; absolwent krakowskiej szkoły teatralnej, od dwunastu lat związany z Teatrem Narodowym. Lektorem został na studiach, zatrudniając się w rozgłośni RMF FM. Od tamtego czasu zrealizował setki reklam. Najbardziej znane ostatnie produkcje to Piwo Tatra, Gardena, Tilt Poker, Plus dla Biznesu, Media Markt, Felix. Najchętniej podkłada głos w dubbingu, filmach, kreskówkach i grach komputerowych; grał m.in. we Władcy Pierścionka, Pokemonie, Simpsonach, Filmie o pszczołach, Hotelu dla psów, Sezonie na misia 2. Jest specjalistą w swoim fachu, perełką dla słuchaczy: świetny głos, niski, męski, o ciepłej i optymistycznej barwie.


 Dostępność: 4

Piotr

lektor z długoletnim doświadczeniem; pierwsze reklamy, które nagrywał na początku lat 90. dla Radia Gdańsk zaowocowały sukcesem. Dziś współpracuje z Radiem Eska, Grupą Radiową Agora, Radiem Kolor i Radiem Gra w Toruniu. Od września 2009 roku jest głosem kanału telewizyjnego Superstacja. Charakteryzuje go ostra, wyrazista, natychmiast przykuwająca uwagę barwa. Piotr czytał dokumenty dla TVN Discovery Historia, można go było usłyszeć w Polsacie (program Bar) i TVP2 (Fort Boyard); przez wiele lat współpracował z Grupą ATM S.A.


 Dostępność: 5

Piotr_2

Delikatny, przyjemny, budzący zaufanie, młodzieńczo i neutralnie brzmiący głos; charakteryzują go wyważone emocje i równocześnie umiejętność zaciekawienia słuchacza. Wieloletnie doświadczenie w czytaniu filmów dla wielu stacji telewizyjnych oraz reklam doprowadziło kunszt Piotra do perfekcji.


Dostępność: 5

Rino

Lektor z wieloletnim doświadczeniem.

Znamy go między innymi jako głos przystojnego pana w telewizyjnej kampanii Hortexu czy chłodnego profesjonalisty w telewizyjnych spotach Lidla.

Cechuje go duża zdolność interpretacji tekstu, umiejętność naprawdę szybkiego czytania z zachowaniem odpowiedniej dykcji oraz ciekawa i zapadająca w pamięć barwa głosu. Doskonały w reklamach, paskach sponsorskich, zapowiedziach IVR, jinglach, zwiastunach oraz narracji.


Dostępność: 5

Robert

aktor; głos kanału filmowego Kino Polska; jako lektor nagrywa również dla TVN cykliczne programy Co za tydzień oraz Dzień dobry TVN; oraz cykliczne programy w TVN Style, takie jak: Socjeta, Mój adwokat, Druga strona medalu, czyta dla TVP1, TVP2 i TVP Info, głos neutralny, optymistyczny; olbrzymie możliwości intonacyjne.


 Dostępność: 5

Stanisław

aktor; dojrzały głos męski – pełen sympatii, kultury i charyzmy; kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dubbingu: w latach 1977 – 1982 kreował swoim głosem postać Narratora w Opowiadaniach Muminków.


Dostępność: 4

Wiktor

Lektor idealny do kampanii, w których potrzeba głosu o młodej i silnej barwie. Tembr jego głosu wyróżnia ciepło, pogoda i dynamiczność. Flagowy głos stacji MTV, VIVA, NICKELODEON oraz Radia ESKA. Głos programu TVN Warszawa „Rytm miasta”.