Show menu button
baner - obraz

Pierwiastek męski - głosy męskie

Bogdan

aktora gnieźnieńskiego teatru im. Aleksandra Fredry możemy coraz częściej usłyszeć w produkcjach radiowych i telewizyjnych w całym kraju. Od ponad 10 lat z dużym sukcesem zajmuje się tym zawodowo. Wszechstronny interpretacyjnie, pełen energii ciekawy męski głos. Polecamy!


 Dostępność: 5

Czarek

Od 8 lat pracuje zawodowo jako lektor. Użycza głosu do spotów reklamowych, jingli radiowych, promosów, komunikatów IVR, czyta filmy. Głos łagodny w narracji, pełen życia i werwy w reklamie, dynamiczny, męski, tajemniczy i dystyngowany.

Daniel

tego głosu nie trzeba reklamować! Był głosem radiowej Trójki, a od kilkunastu lat jest głosem RMF FM, nieprawdopodobnie szerokie możliwości, ogromna charyzma, istny kameleon głosowy; potrafi naśladować postaci, jakie tylko nam się wymarzą; głos idealnie nadający się do reklam, ale nie tylko. Ostrzegamy! Mieszanka wybuchowa.


 Dostępność: 5

Grzegorz

lektor z 30-letnim doświadczeniem. Jego dystyngowany i elegancki tembr głosu doskonale sprawdza się w narracjach i książkach czytanych. Ma na swoim koncie wiele znaczących produkcji filmowych i reklam. Podchodzi do pracy z wielką pasją. Czyta z lekkością, niespotykaną naturalnością i wdziękiem.


 Dostępność: 4

Jarek

Doświadczony lektor od wielu lat współpracujący ze studiami nagrań. Cechują go lekkość, świeżość i elastyczność czytania, bez cienia rutyny czy maniery. Ogromna wyobraźnia i swobodna zabawa głosem stały się atutami zarówno w reklamach, jak i w dłuższych formach narracyjnych, audiobookach czy dubbingu; czyta filmy dla Discovery World i Discovery Science. Nie ma produkcji, z którą chętnie by się nie zmierzył.

Krzysztof

aktor teatralny i filmowy; lektor; absolwent słynnej szkoły lektorskiej Andrzeja Wiernika (legendarnego, pierwszego głosu RMF FM). Od 20 lat współpracownik studia nagraniowego RMF FM, w którym nagrał tysiące reklam, promosów i jingli programowych. Właściciel jednego z bardziej wymodelowanych i znanych głosów o niskim, wyrazistym i przejmującym tembrze. Zawsze trafiona intonacja, wzorowa dykcja, wspaniałe zdolności interpretacyjne.


 Dostępność: 5

Marek_1

aktor, absolwent krakowskiej szkoły teatralnej. Od ponad dziesięciu lat użycza swojego głosu w reklamach radiowych, telewizyjnych, multimediach, szkoleniach; czyta książki audio. Pracuje dla RMF FM, RMF MAXXX, RMF CLASSIC, Trójki, Radia ESKA, Radia WAWA; związany jest z licznymi rozgłośniami regionalnymi. Marek jest właścicielem głosu, którego słuchać można godzinami. Aktorska elastyczność pozwala mu wcielać się w każdą postać.


 Dostępność: 5

Marek_3

Jeden z najbardziej znanych głosów w Polsce i najszybciej czytający lektor. Głos znany z „Teleexpresu”, filmów dokumentalnych, wielu programów telewizyjnych i z radia. Niska, ciepła barwa. Sposób interpretacji oraz charakterystyczny głos przyciągają uwagę również przy dłuższych filmach i programach. Jako lektor pracuje od siedemnastu lat. Stała karta mikrofonowa.

Mariusz_1

aktor; cechuje go wysoka kreatywność i elastyczność; długoletnie doświadczenie w dubbingu; rozliczna i do dziś utrzymywana, ponad dziesięcioletnia współpraca ze stacjami telewizyjnymi, między innymi: Canal+, Polsat2, TV4, Puls, TCM, Domo, Comedy Central; filmy fabularne i dokumentalne; reżyseruje i gra w słuchowiskach; ze swobodą porusza się w formach literackich i reklamowych.


 Dostępność: 4

Mariusz_2

z mikrofonem jest na co dzień od ponad 15 lat. Przez sześć lat pracował w radiu jako prowadzący poranną audycję, później zdobywał szlify jako lektor radiowo-telewizyjny i konferansjer. Poza spotami reklamowymi, m.in. dla Radia Eska, Radia Zet, Radia Plus, Radia PiN, Radia Merkury i Radia Józef, polskojęzycznych rozgłośni w Londynie i Chicago dla kanałów telewizyjnych TVP 1 i 2, TVN, Polsat, TVN 24, TVN Biznes czyta w TVP filmy przyrodnicze, promocyjne, filmy o zabytkach i kulturze regionów. Jego styl cechuje wdzięk i lekkość; dąży do perfekcji nie zapominając o fantazji i polocie.


 Dostępność: 5

Piotr_2

Delikatny, przyjemny, budzący zaufanie, młodzieńczo i neutralnie brzmiący głos; charakteryzują go wyważone emocje i równocześnie umiejętność zaciekawienia słuchacza. Wieloletnie doświadczenie w czytaniu filmów dla wielu stacji telewizyjnych oraz reklam doprowadziło kunszt Piotra do perfekcji.


Dostępność: 5

Rino

Lektor z wieloletnim doświadczeniem.

Znamy go między innymi jako głos przystojnego pana w telewizyjnej kampanii Hortexu czy chłodnego profesjonalisty w telewizyjnych spotach Lidla.

Cechuje go duża zdolność interpretacji tekstu, umiejętność naprawdę szybkiego czytania z zachowaniem odpowiedniej dykcji oraz ciekawa i zapadająca w pamięć barwa głosu. Doskonały w reklamach, paskach sponsorskich, zapowiedziach IVR, jinglach, zwiastunach oraz narracji.


Dostępność: 5

Robert

aktor; głos kanału filmowego Kino Polska; jako lektor nagrywa również dla TVN cykliczne programy Co za tydzień oraz Dzień dobry TVN; oraz cykliczne programy w TVN Style, takie jak: Socjeta, Mój adwokat, Druga strona medalu, czyta dla TVP1, TVP2 i TVP Info, głos neutralny, optymistyczny; olbrzymie możliwości intonacyjne.


 Dostępność: 5

Stanisław

aktor; dojrzały głos męski – pełen sympatii, kultury i charyzmy; kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dubbingu: w latach 1977 – 1982 kreował swoim głosem postać Narratora w Opowiadaniach Muminków.


Dostępność: 4

Wiktor

Lektor idealny do kampanii, w których potrzeba głosu o młodej i silnej barwie. Tembr jego głosu wyróżnia ciepło, pogoda i dynamiczność. Flagowy głos stacji MTV, VIVA, NICKELODEON oraz Radia ESKA. Głos programu TVN Warszawa „Rytm miasta”.